Co sezon kilka rzeczy z wybiegów podbija serca fashionistek i staje się masowo rozpowszechnionym trendem. Z racji, że powoli witamy jesień nie sposób nie porozmawiać o ubraniach, które będziecie widzieć równie często jak wiklinowe kosze latem. O czym mowa? Oto lista 5 must have sezonu!

#1 Buty Diora


Pojawiły się na wiosennym wybiegu Diora, ale szczyt popularności będą przeżywać tej jesieni. Niski obcas, spiczasty czubek i wstążka lub pasek za kostką – buty Diora to idealne ucieleśnienie paryskiego szyku. J’adior!

#2 Marynarka w kratę


Marynarka w kratę dalej nie schodzi z piedestału! Krata z odrobiną beżu lub klasyczna czarno biała zawitała właśnie do niemal wszystkich sieciówek. W tym sezonie nosimy ją jednak w połączeniu ze spodniami! Na wybiegach widzieliśmy garniturowy total look, dlatego jesienią inwestujemy w komplet na lata.

#3 Beret i baker boy hat


Koniec z wełnianymi czapkami. Paryskie berety w stylu Diora lub kaszkiety, czyli słynne baker boy hat, które wprowadziła Isabel Marant będą chronić w tym sezonie nasze głowy.

#4 Militarny trencz


Kolejny jesienny trend zawita do naszych szaf za sprawą Diora i Balenciagi. To ten drugi dom mody wprowadził w zeszłym roku obsesje na beżowe oversizowe trencze, w tym sezonie natomiast za ciosem idzie Dior i wylansowany przez dom mody trend #militarny! Dzięki niemu nie tylko beżowe trencze, ale też parki i prochowce pojawią się na ulicach w tym sezonie.

#5 Buty Balenciagi


Obcisłe z cholewką w formie skarpety, najlepiej kolorowe lub w kwiaty – tak wyglądają idealne jesienne botki, które kilka sezonów temu pojawiły się na wybiegu Balenciagi! Mi najbardziej podobają się jednokolorowe lub z satynowym wykończeniem z Zary i Mango. Skusisz się?

Do usłyszenia!

A.


header image and other images via pinterest.com | shopping items from official shop websites mentioned above

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz