Untitled design-313

Koszula Zara | Spodnie Mango | Buty &OtherStories | Torebka Hollie Warsaw

Kiedy ułożyłam tę grafikę, zdałam sobie sprawę, że ten strój to idealny set zarówno na wyjście na imprezę, kawę i zwiedzanie. Za to właśnie kocham minimalizm – uniwersalność. Z biegiem lat, kiedy zdecydowałam się ograniczać garderobę do jednolitych kolorów i klasycznych krojów, zdałam sobie sprawę, jak ciekawsze i szybsze jest ubieranie się 🙂

Naczelną zasadą mojego stylu jest inwestowanie 70 % w klasykę a 30 % w trendy. Niebieskie koszule w pasy przeżyły zatrzęsienie na wiosennych wybiegach, ale ciężko mi określić je mianem sezonowego trendu. Idealne do nich są według mnie nie tylko jeansy, ale spodnie garniturowe – te w typie palazzo mogą wyglądać jeszcze ciekawiej!

Czas na akcesoria! Odkąd pamiętam kupuję białe sneakersy – pasują do wszystkiego! Niestety moje ukochane z wiązaniem z H&M rozpadły się z powodu zbyt częstego użycia. Na wiosnę upatrzyłam model z &Other Stories, który imituje słynne Celine.

Na koniec torebka polskiej markie Hollie Warsaw. W przypadku torebek od studiów staram się inwestować w 1 model rocznie, wyłącznie z dobrej jakości skóry. Nie zależy mi na ilości, ale jakości. Co więcej, na polskim rynku jest coraz więcej marek produkujących torebki z włoskich skór w cenie do 700 zł. Jedną z nich jest właśnie Hollie, a ten model w delikatnej szarości sam się prosi, aby nosić go do wiosennych ubrań.

Wam również życzę udanych łowów!

Do usłyszenia!

A.