Gdybym miała wybrać ulubioną epokę mody, bez zastanowienia wskazałabym lata 90. (i nie tylko przez fakt, że się wtedy urodziłam!). Kocham różnorodność lat 90. – minimalizm Calvina Kleina, wszystkie stroje Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście, a nawet kicz gwiazd MTV. Jest jednak jedna ikona stylu, której styl podziwiam ponad wszystko – Carolyn Bessette Kennedy.

Żona syna prezydenta Kennedy’ego była najlepszym przykładem nowojorskiego luzu. Ubrania najwyższych marek sprytnie łączyła ze sportowymi elementami. Na wielkie wyjścia najczęściej zakładała minimalistyczne sukienki w stylu Calvina Kleina (w końcu pracowała dla PR-u tego domu mody), a na co dzień idąc po gazetę czy wyprowadzając psa marynarki łączyła z sneakerami i czapką z daszkiem.

W poniższym zestawieniu znajdziecie 3 główne rzeczy, na które ostatnio choruję. Przede wszystkim marynarkę Isabel Marant. Na ten moment nie spotkałam jeszcze lepiej skrojonych marynarek i marzę o granatowej w szafie. Po drugie New Balance 860 v2 (tak, mam fioła na punkcie sneakersów, regularnie odwiedzam Hypebeast i operuję insiderskimi nazwami 🙂 ). Poluję na nie od miesiąca i zaczynam myśleć, że prędzej dostałabym Hermes Birkin niż te buty. Po trzecie zegarek Cartier. Nigdy nie byłam zegarkowa, ale na mojej liście marzeń jest Cartier Tank, czyli legendarny model zegarka zaprojektowanego w 1917. Koniecznie ze skórzanym paskiem i koniecznie vintage. 

Jakie Wy macie rzeczy na liście marzeń?

 

Beige trench, Toteme hat, cartier watch


SHOP THE LOOK

Marynarka ISABEL MARANT ETOILE (podobna tutaj, tutaj, tutaj)

Zegarek CARTIER

Torebka KHAITE (podobna tutaj)

Buty NEW BALANCE

Płaszcz H&M (podobny tutaj, tutaj, tutaj)

Czapka TOTEME (podobna tutaj)

Spodnie KHAITE

Bluza NIKE


*Używam linków afiliacyjnych, a to oznacza, że jeżeli zdecydujecie się kupić polecany przeze mnie produkt marka zapłaci mi niewielką kwotę za polecenie. Nie oznacza to, że poprzez ten zakup Wy zapłacicie więcej!

All the best,

A.