Dokładnie takie kolczyki (jednak z trzema a nie czterema kulkami) pojawiły się w kolekcji Resort 2017 Balenciagi. Z pewnością wiecie, że wielkie, wyraziste kolczyki (i biżuteria w ogóle!) będą istotnym trendem zbliżającego się lata – pisałam o tym między innymi dla portalu biżuteryjnego Pica Pica.

Od dłuższego czasu rozglądałam się za ciekawymi kolczykami, podobał mi się w szczególności model Balenciagi, Holly Ryan i Sarah & Sebastian, ponieważ wyglądają one jak małe dzieła sztuki. Jeżeli chodzi o biżuterię jestem dość zachowawcza, kupuję raczej minimalistyczne, delikatne rodzaje. Pozwalam sobie jednak zaszaleć z kolczykami, stąd oversizowy trend będzie okupował moją szafę 🙂

DSC_0055small copy

Zdjęcia do artykułu były robione w Hiszpanii i taki był też główny powód kupna kolczyków – przypominały mi trochę styl flamenco 🙂 Nie do końca dobrze czuję się w czerwieni, ale klasyczne jeansy, biała koszula, mokasyny i ekstrawaganckie kolczyki, jak najbardziej sprawdziły się wśród gorącego, hiszpańskiego klimatu 🙂 Chyba zdały egzamin prawda?

DSC_0048smallDSC_0037smallDSC_0034 copy copyDSC_0063smallDSC_0053small

Koszula H&M Premium | Spodnie H&M | Mokasyny H&M Premium | Kolczyki I am | Okulary Mango

Do usłyszenia!

A.


fot. Dominika Warlikowska