Sukienkę w groszki można było kupić tego lata wszędzie. Ja upatrzyłam sobie tę z Realisation Par, kopertową z idealną długością do połowy łydki. Gdy wreszcie ją zamówiłam i dostałam zdałam sobie sprawę, że spodziewałam się zupełnie czegoś innego.

Minusy

Zamawiając sukienkę znanej marki, a w dodatku w niemałej cenie, liczyłam na jakość i dobre odszycie, no i przede wszystkim na to super przeżycie, kiedy dostajesz coś luksusowego i pięknie zapakowanego (nie uznaję tego za próżność). W zamian za to otrzymałam sukienkę w foliowym worku z powyciąganymi nitkami i prawie prześwitującym materiałem.

Wiem, że moja recenzja może wydawać się okrutna, szczególnie dla tych z Was, które same chciały kupić kultowe produkty marki, ale postanowiłam podzielić się z Wami moją opinią, ponieważ nie lubię ściemniania. Lubię modę i ubrania od projektantów, dlatego jestem gotowa zapłacić za nie więcej, ponieważ z ceną bardzo często wiąże się jakość. W tym przypadku jednak nie opłacało się wydawać tyle pieniędzy. Dlaczego jej nie zwróciłam? Ponieważ na domiar nieszczęścia połowę jej ceny wyniosło mnie cło (o czym nie wiedziałam wcześniej), co sprawiło, że zwrot był całkowicie nieopłacalny.

Plusy

Sukienka leży idealnie, pięknie podkreśla sylwetkę, jest lekka i cała z jedwabnej krepy na szczęście, a nie z poliestru. Nosiłam ją całe lato i póki co nie zauważyłam żadnych mankamentów czy zaciągnięć w materiale (zważając na to jaki jest delikatny).

Czy kupiłabym jeszcze raz?

Nie. Nie mogę odmówić jej tego, że jest piękna, wygodna i faktycznie robi wrażenie, ale jej cena nie idzie w parze z jakością. Za tę kwotę możesz kupić sobie piękną skórzaną torebkę od młodego projektanta np. Chylak lub m.in sweter od Isabel Marant.

Zdjęcia autorstwa Marty Chudek

SHOP MY OUTFIT

Sukienka Réalisation Par (podobna Ganni)

Klapki H&M (podobne H&M3.1 Phillip Lim i Mansur Gavriel)

Koszyk ZARA (podobny H&M)

Kolczyki KAJO JEWELS

Okulary ZARA (podobne H&MLE SPECS)

 

 

Do usłyszenia!

A.