Niecodziennie zobaczycie mnie w odcieniu millenial pink. Choć go uwielbiam, to na co dzień jest zbyt oczywisty dla blondynek.  Ale założyłam go specjalnie dla Reserved. Ten błyszczący i szeleszczący kombinezon jest z wiosennej kolekcji RE.Design. Na pewno o niej słyszeliście.

To wyjątkowa linia polskiej sieciówki, którą tworzy warszawskie studio projektowe marki. Kolekcje pokazywane są dwa razy do roku i sprzedawane w limitowanej liczbie. Jak sama nazwa wskazuje TU liczy się design. W najnowszej odsłonie inspiracją była natura. Na moodboardzie projektantów widzimy słynny prerafaelicki obraz „Ofelia” autorstwa Johna Everetta Millaisa oraz projekty meteorologiczne jednego z najsłynniejszych współczesnych artystów Olafura Eliassona.

Jak pamiętacie byłam na jego wystawie w grudniu w Tate Modern. Projektanci RE.Design zainspirowani taflą wody postawili na błyszczące satyny, szeleszczące ortialiony i transparentności. Powiem tak, jest na co popatrzeć!

Jeżeli wpadnie Wam coś w oko mam dla Was 15%, 25% bądź 35% zniżki na całą kolekcję ReDesign! Użyj kodu SPRING15 przy zakupach powyżej 150 PLN, SPRING25 powyżej 250 PLN i SPRING35 powyżej 350 PLN. Pst, kody aktywne tylko do jutra!

Cała kolekcja tutaj

Kombinezon tutaj

Nerka tutaj